Komunikaty 2019

Mercedes-Benz G350 na sprzedaż

Szanowni Państwo,

Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego informuje, że przystępuje do sprzedaży samochodu marki MERCEDES-BENZ G350 stanowiącego własność PZŁ. Naszą ofertę chcielibyśmy skierować do wszystkich członków i pracowników naszego Związku.

Cena wywoławcza samochodu to 28 900 zł (w tym VAT 23% 5404,07 zł).

Cena ustalona na podstawie wyceny Zespołu Rzeczoznawców Samochodowych Maszyn i Urządzeń Automobilklub Nowy Świat Sp. z o.o. w Warszawie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do składania ofert do dnia 13 września 2019 do godz. 16.00, ewentualne zapytania można kierować na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr tel. 22 55 65 566.

Dane identyfikacyjne pojazdu

Rodzaj sam.

Samochód terenowy

 

Marka

Mercedes Benz

Wersja

G Turbo

 

Model

350 GD 463 3.5

 

 

 

 

 

Rok prod.

27.11.1992

 

Rok rejestracji w Polsce

22.03.2011

Przebieg

348 979 km

 

 

 

Pojemność silnika

3449 cm

 

 

 

Moc silnika

100 kW (136 KM)

 

Rodzaj silnika

z zapłonem samoczynnym

Rodzaj skrzyni biegów

Automatyczna

 

Rodzaj napędu

AWD (4x4)

Kolor

Szaro-fioletowo-beżowy 2 warstwowy typu perła

 

 

 

Wyposażenie

Blokada mechanizmu różnicowego

 

Obrotomierz

Dach regulowany elektrycznie

 

Odtwarzacz płyt CD

Fotel kierowcy i pasażera podgrzewany

 

Tarcze kół ze stopów lekkich

Fotele komfortowe

 

Wspomagane układu kierowniczego

Tapicerka skórzana

 

Wycieraczka tylnej szyby ze spryskiwaczem

Hak holowniczy

 

Zamek centralny

Zagłówki na wszystkich miejscach

 

 

Kierownica sportowa pokryta skórą

 

 

Lusterka zewnętrzne podgrzewane i regulowane elektrycznie

 

 

Stan techniczny pojazdu adekwatny do  stanu wizualnego - szczegóły widoczne na zdjęciach.

https://1drv.ms/u/s!AsjptBb1cJqGgTwadx4oVBu9DNnZ?e=sIiJ9A

 

Darz Bór

 

  • Czytane: 180 razy

Kurs dla kandydatów na myśliwych

Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego w Tarnowie uprzejmie informuje, że w dniu 2 września 2019 r. o godz. 15.00, w siedzibie ZO PZŁ w Tarnowie, ul. Urszulańska 16, rozpoczyna się szkolenie dla kandydatów do PZŁ. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki w godzinach popołudniowych, oraz dwa treningi strzeleckie na strzelnicy myśliwskiej w m. Fiuk – Sieradza odbędą się w soboty. Przewidywany termin zakończenia szkolenia to 11 października br., natomiast egzaminy odbędą się po 20 października br. Koszt szkolenia to 1476,00 zł, i obejmuje zajęcia dydaktyczne, materiały szkoleniowe, treningi strzeleckie oraz egzaminy. Potwierdzaniem uczestnictwa na kursie jest dokonanie wpłaty na nasze konto bankowe do dnia 23 sierpnia 2019 r. Pozostałe informacje przekazane zostaną na rozpoczęciu szkolenia. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z biurem Zarządu. 

  • Czytane: 401 razy

Otwarta konferencja "LAS - Lasy Państwowe - Lokalna Społeczność"

Jan Kosiorowski oraz Andrzej Matysiak
Dyrektorzy
Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie
i Regionalne j Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu

Mają zaszczyt zaprosić na otwartą konferencję

27 lipca, 2019 roku o godzinie 10:00

Cent rum Konferencyjne Mercure Racławice Dosłońce Conference & SPA

Dosłońce 56, 32-222 Racławice

  • Czytane: 187 razy

Zawody strzeleckie GOOD SNACK

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

na

ZAWODY STRZELECKIE

VII Edycja „O kryształowy Puchar Firmy GOOD SNACK”
oraz
Zarządu Okręgowego PZŁ Tarnów

17 sierpnia 2019r. start o 8:30

  • Czytane: 13 razy

Msza za zmarłych myśliwych

W Starej Jastrząbce koło Dębicy miała dziś miejsce coroczna msza za zmarłych naszych myśliwych z Okręgu Tarnowskiego, zwłaszcza tych w ostatnim sezonie łowieckim. Była celebrowana przez pięciu Kapelanów pod przewodnictwem Kapelana Myśliwych Okręgu Tarnowskiego Ks. Jana Ćwika. Oprawę liturgii zapewnili członkowie Komisji Kultury przy ZO PZŁ w Tarnowie oraz sygnaliści. Uczestniczyło w niej sporo pocztów sztandarowych ze sztandarem ZO na czele oraz wielu myśliwych i ich najbliższych. Następnie skorzystaliśmy z gościnności Ks. Jana i mogliśmy posilić się smaczną dziczyzną już zapraszamy za rok.

 

  • Czytane: 288 razy

Msza w Szczepanowie

We wtorek 7.05.2019 w sanktuarium św. Stanisława w Szczepanowie koło Brzeska delegacje okolicznych Kół Łowieckich z pocztami sztandarowymi na czele ze sztandarem ZO PZŁ w Tarnowie oraz z Łowczym Okręgowym Krzysztofem Łazowskim i członkiem ZO Mariuszem Dymurą oraz okoliczni indywidualni myśliwi i Diany licznie uczestniczyli we mszy św. W intencji służb i stowarzyszeń mundurowych. Oprócz walorów duchowych była to również dobra okazja do promocji pozytywnego polskiego łowiectwa i właściwego wizerunku myśliwego wśród okolicznego społeczeństwa, którego znaczną część stanowią miejscowi rolnicy. Dziękujemy za obecność.

 

Darz Bór

 

  • Czytane: 209 razy

Zawody strzeleckie o puchar wiosny

Na strzelnicy ZO PZŁ w Tarnowie w m. Sieradza-Fiuk Odbyły się 18.05.2019r. zawody strzeleckie o Puchar Wiosny. Pogoda dopisała. Gratulujemy zwycięzcom: pierwsze miejsca:

- kat. Dian kol. Lila Nowak (432)

- kat. Open Tomala Sławomir (467)

Wyniki i zwycięzcy już uwiecznieni na zdjęciach. Dziękujemy Myśliwska Szczecha za kulinarne wzmacnianie sił zawodników i sędziów

  • Czytane: 190 razy

V Mundurowy Dzień dziecka w Skrzyszowie

Dziś w Skrzyszowie koło Tarnowa miało miejsce fantastyczne wydarzenie: V Mundurowy Dzień Dziecka pod patronatem Wójta Gminy Skrzyszów. Dzięki Organizatorom i koleżance Lucyna Maniawska mogliśmy wspólnie z nią uczestniczyć w tym wydarzeniu jako PZŁ Okręgu Tarnowskiego. Edukacja przyrodnicza całych rodzin prowadzona przez Diany Lucyna i Marysia cieszyła się niezwykłą popularnością a m.in. odgłosy zwierząt i ptaków z tablic interaktywnych zadziwiały nie tylko dzieci ale również ich rodziców.  Nasi koledzy z KŁ „Dzik”  w Tarnowie, których obwód obejmuje te okoliczne tereny, przygotowali dla uczestników niespodziankę. Zapach aromatycznego gulaszu z dzika, którego Koledzy przygotowali grubo ponad 100-litrów, roznosił się nęcąco nad Skrzyszowem. Dopowiemy wiec tylko, że w ciągu niecałej godziny zostało wydanych kilkaset sporych porcji tego niepowtarzalnego-a dla większości tam obecnych-nieznanego do tej pory- dania, które świetnie  promowało nasze myśliwskie tradycje kulinarne wśród lokalnej społeczności oraz służb mundurowychDziękujemy Wszystkim naszym Dianom, Myśliwym za poświęcony dla edukacji i promocji PZŁ swój czas a Sponsorom dziękujemy za wszelkie słodkie upominki

 

Link do galerii zdjęć: https://we.tl/b-Bihnu98v42

 

  • Czytane: 148 razy

II Puchar Polskiego Związku Łowieckiego MIX

Właśnie rozpoczął się dwudniowy (1-2.06) II Puchar Polskiego Związku Łowieckiego MIX który odbywa się na Strzelnicy ZO PZŁ w Katowicach.

Sędzia Główny Wiktor Marconi.

Zawody otwarł  uroczyście  Łowczy Okręgowy Mariusz Miśka

 

Reprezentacja naszego Okręgu Tarnowskiego to: Lila Nowak, Tomasz Adamczyk, Hubert Wiśniewski.

Wszystkim zawodnikom i zawodniczkom życzymy sukcesów zapraszamy na uważne śledzenie fotorelacji
Fot. Tadeusz Nowak

Link do galerii zdjęć: https://we.tl/b-2O4hEoI5C7

 

 

  • Czytane: 157 razy
Subscribe to this RSS feed

Newsletter