Tarnowski Klub Dian

Trening strzelecki

Realizując  kolejne  zadania  jakie  postawiły przed sobą Diany Okręgu Tarnowskiego, w dniu 13 maja 2016 r. na strzelnicy myśliwskiej w miejscowości Sieradza -Fiuk odbył się trening strzelecki dla wszystkich chętnych polujący Pań naszego okręgu.

Chodź pogoda nam nie dopisała bo z nieba siąpił deszcz, wszystkie dziewczyny bardzo chętnie słuchały dobrych rad i ćwiczyły swoje umiejętności pod czujnym okiem Kolegów z Ligii Strzeleckiej.

Spotkanie było okazją nie tylko do doskonalenia umiejętności strzeleckich, ale również pozwoliło na rozmowę i snucie planów na przyszłość, gdzie wizja kolejnego jesiennego treningu została poparta jednogłośnie.

Całość zakończyła wspólna biesiada przygotowana wspólnymi siłami przez Koleżanki, gdzie atmosferę budowały doznania i przeżycia, jakie Koleżanki doświadczyły i wyniosły z odbytego treningu.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne Diany do uczestnictwa w kolejnych imprezach, a szczególnie te, które do Klubu nie należą, w tym na jesienny trening, o szczegółach i terminie, którego  powiadomimy na stronie Zarządu  Okręgowego.

Newsletter