Tarnowski Klub Dian

4 kroki do zdrowia

„4 kroki do zdrowia” to cykl wykładów promujących zdrowy tryb życia, który odbył się 28.05.2016r. w Tarnowie. Projekt ten to cykl porad na temat nawadniania, oczyszczania i odżywiania organizmu. Zdrowe odżywianie i życie w harmonii ze środowiskiem! Do tych praktyk i zmian trybu życia zachęcali lekarze nutricjolodzy Tatiana i Andrzej Kożuszni.

Jeśli o zdrowym odżywianiu mowa to nie mogło zabraknąć także dziczyzny! Wśród produktów ekologicznych w postaci miodów, pieczywa orkiszowego, ziół, serów, swoje miejsce znalazła także dziczyzna, promowana przez Tarnowską Organizację Łowiecką w osobach Kol. Liliany Nowak i Klaudii Helizanowicz z Tarnowskiego Klubu Dian. Stoisko swoją osobą wspierali także Łowczy Okręgowy Kol. Krzysztof Łazowski oraz Kol. Tadeusz Nowak.

Koleżanki nie tylko przygotowały degustację ale w kilku słowach opowiedziały o łowiectwie. Na stoisku oprócz dzikich smakołyków znalazły się również dodatki myśliwskie w postaci nalewki czy żurawiny. Stoisko było chętnie odwiedzane nie tylko ze względu na dzikie przysmaki, ale również możliwość uzyskania informacji o metodach i przepisach przygotowania dziczyzny.

Impreza ta, jest kolejnym wydarzeniem promującym łowiectwo jako formę zdrowego trybu życia. Prezentowana przez polujące kobiety, przełamuje bariery otoczenia, otwierając społeczeństwo na temat środowiska w którym żyjemy.

Newsletter