Tarnowski Klub Dian

Diany na XIV Targach Łowiectwa

XIV Targi Łowiectwa, Strzelectwa i Rekreacji Hubertus EXPO 2017 w Warszawie to coroczna trzydniowa impreza gromadząca wielu myśliwych i sympatyków łowiectwa z całej Polski, w tym roku odbyła się w dniach 24 - 26 marca – trzy dni uczty dla oczu i ducha myśliwych, kolekcjonerów i sympatyków łowiectwa. Stoiska targowe zorganizowane zostały w dwóch halach na których zgromadziło się wielu wystawców. 

Wśród wystawców oczywiście nie mogło zabraknąć przedstawicielek Klubu Dian z całej Polski, a wśród nich koleżanek z okręgu tarnowskiego, które przez trzy dni edukowały dzieci i młodzież, gościły smakami dziczyzny, przy dźwiękach rogu myśliwskiego, pokazując zwiedzającym  przyjazną stronę myślistwa. Każdy ze zwiedzających na stoisku Klubu  mógł spróbować jak smakuje przepyszna polska dziczyzna, przygotowana przez Diany. 

Koleżanki postarały się, aby zarówno koledzy myśliwi, jak i osoby zwiedzające nie odeszły głodne ze stoiska. Wiele pracy wymagało sprostanie ciekawości najmłodszych, których zarówno zorganizowane grupy, jak również indywidualne jednostki przewijały się przez cały czas trwania targów. 

Bardzo ciekawie przygotowana ścieżka edukacyjna przedstawiała wiele gatunków zwierząt żyjących w polskich lasach, o których dzieci chciały wiedzieć absolutnie wszystko. 

Cierpliwe Diany odpowiadały na niezliczoną ilość pytań i przemyśleń. Ogromną pomocą wykazali się koledzy ze stoiska wabiarzy oraz klubu sokolnika, którzy starali się pokazać dzieciom to, o czym opowiadały im Diany. Kolega Krzysztof Lechowski z Firmy Prowincjał przy pomocy swego zespołu oraz Dian „dokarmiał” zwiedzających pierożkami z dziczyzną,

a bardziej rozgrzanych emocjami schładzał pysznymi sorbetami. Zainteresowanie targami było ogromne. Mnóstwo wystawców i moc atrakcji czekała na zwiedzających! 

Szkoda, że na kolejne targi musimy poczekać do przyszłego roku.

Newsletter